Arabuluculuk gönüllü,hızlı ve ekonomiktir.

Arabuluculukta eşitlik, gizlilik ve tarafsızlık esastır.

Arabuluculukta sürecin kontrolü taraflardadır.

Ekibimiz

Şebnem Taşan Kurt

ARABULUCU

Mutlu Engin

ARABULUCU

İlknur Çavdar Kısacık

ARABULUCU

Mürüvvet Tahmaz Pehlivanoğlu

ARABULUCU

Hülya Özer

ARABULUCU

Şebnem Taşan Kurt

1976 Yılında Kahramanmaraş/Elbistanda doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1998’de mezun olmuştur.

2014 Yılında İstanbul Barosu Genel Meclisi’ne seçilmiştir. Arabuluculuk Derneği Kurucu Üyeliği, ve diğer bir çok Sivil Toplum Kuruluşlarında aktif görevler almıştır.

Dergi ve gazetelerde makaleleri yayınlanan Şebnem Taşan Kurt, iki yıl özel bir televizyon kanalında Hukuk Programı hazırlamış ve sunmuştur.

T.C Adalet Bakanlığı’na bağlı olarak 2014 yılından bu yana Arabuluculuk yapmaktadır.

İş Hukukunda Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimi, Tüketici Hukukunda Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimi ve Ticaret Hukukunda Arabulucuk Uzmanlık Eğitimlerini tamamlamıştır.

2021 yılında kurulan Elit İstanbul Arabuluculuk Merkezi’nin beş kurucu ortağından biridir.

Mutlu Engin

Mutlu ENGİN, 1976 İstanbul’da doğmuştur. 1999 yılı İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Avukatlık yasal stajını tamamladıktan sonra kendi ofisini açmış olup halen serbest avukatlık yapmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir.

            T.C Adalet Bakanlığı’na bağlı arabulucudur. Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku Banka ve Finans Hukuku alanlarında çalışmaları olmuştur. Elit İstanbul Arabuluculuk Merkezi’nin beş kurucu ortağından biridir. İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Banka ve Finans Hukuku, Tüketici Hukuku, Sağlık Hukuku, Sigorta Hukuku alanlarında uzman arabuluculuk eğitimlerini de tamamlamıştır.

İlknur Çavdar Kısacık

İlknur ÇAVDAR KISACIK, 1976 Tokat Zile doğumludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Holding bünyesinde 2000 yılında başlattığı avukatlık mesleğini 2001-2009 yılları arasında İski Genel Müdürlüğü bünyesinde devam ettirmiştir. 2009 yılından bugüne kurucusu olduğu hukuk bürosunda serbest avukatlık yapmaktadır.
​İş hukuku, ticaret hukuku, idare hukuku, banka ve finans hukuku alanlarında çalışmaları olmuştur. Birçok sivil toplum kuruluşu ve dernek bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. T.C Adalet Bakanlığı’na bağlı uzman arabulucu ve uzlaştırmacıdır. Özel Hukuk alanında yüksek lisansını tamamlamış olup arabuluculuk ve tahkim konularında tez çalışması yapmaktadır. İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Banka ve Finans Hukuku, İnşaat Hukuku, Sigorta Hukuku konularında uzman arabuluculuk eğitimlerini tamamlamıştır. Elit İstanbul Arabuluculuk Merkezi’nin 5 kurucu ortağından biridir.

Mürüvvet Tahmaz Pehlivanoğlu

Mürüvvet Tahmaz Pehlivanoğlu, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunudur. 2001 Yılında Avukatlık Ruhsatını Almış, Mesleğinin İlk İki Yılında Bir İletişim Firmasının Avukatlığını Yapmıştır. 2003 Yılından İtibaren Bakırköy’de Bulunan Kendi Bürosunda Serbest Avukatlık Yapmaktadır.

İstanbul Kadın Hakları Bürosu Bünyesinde Görev Almaktadır. T.C Adalet Bakanlığı’na Bağlı Arabulucu Ve Uzlaştırmacıdır. 2021 Yılında Kurulan Elit İstanbul Arabuluculuk Merkezi’nin Beş Kurucu Ortağından Biridir.

HÜLYA ÖZER

Hülya ÖZER, 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Meslek hayatında şirketler hukuku, iflas hukuku, borçlu şirketleri için finansal yeniden yapılandırma çalışmaları, miras hukuku ve aile hukuku gibi alanlarda çalışmalar yapmış olup serbest avukat olarak çalışmalarına devam etmektedir. Aynı zamanda marka vekilidir. Univercity of Victoria’da eğitim almış olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

T.C Adalet Bakanlığı’na bağlı arabulucudur. 2021yılında kurulan Elit İstanbul Arabuluculuk Merkezi’nin beş kurucu ortağından biridir. İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Banka ve Finans Hukuku, Sigorta Hukuku konularında uzman arabuluculuk eğitimlerini tamamlamıştır.