Hakkımızda

ELİT İSTANBUL ARABULUCUK MERKEZİ uyuşmazlıkların barışçıl yollarla çözüme kavuşturulmasına katkı sağlamak amacıyla beş kurucu ortak tarafından kurulmuştur. Uyuşmazlıkları her iki tarafın rızasına uygun şekilde daha hızlı , daha az masrafla ve barışçıl yollarla çözüme ulaştırmak ve toplumsal barışa katkı sağlamak amacıyla merkezimiz kurulmuştur. Kurucu ortaklarımızın tamamı yirmi beş yıllık mesleki tecrübeye sahip, her biri farklı alanlarda uzmanlaşmış deneyimli hukukçulardır. Merkezimizde arabuluculuğa uygun tüm uyuşmazlıkların çözümlenebilmesi için gerekli uzmanlık eğitimlerini tamamlamış arabulucularımızla hizmet verildiği gibi, Bakırköy Adliyesine elli metre mesafede olan merkezimizde arabulucu meslektaşlarımızın toplantılarını yapabilmesi için Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı’nın tavsiyesine uygun her türlü teknik ve fiziki donanıma ve uygun koşullara sahip toplantı odalarının kiralanması ve sekreterya hizmetleri de verilmektedir. Farklı büyüklüklerde 6,8,10 ve 20 kişilik toplantı odalarımız bulunmakta olup tüm odalar için sekreterya ve ikram hizmetlerinden faydalanılabilir.

Neden Biz

Tarafların sorunlarını kendi sorunlarımız gibi benimsiyoruz. Her bir taraf hak ettiği kişisel ilgi ve itinanın farkındayız. Bunun için taraflarımız ile sürekli temas halinde kalarak sadece var olan sorunlarına çözüm üretmekle yetinmiyor, öngörülü bir bakış açısıyla ortaya çıkması muhtemel sorunları engellemeyi hedefliyoruz. Bu hedefe ulaşırken Tarafların dilinden konuşmaya özen gösteriyor, teknik detaylarla müvekkillerimizi meşgul etmiyoruz.
Tarafların hukuki ihtiyaçlarını kendi talepleri doğrultusunda, en kısa sürede ve hukukun genel prensiplerine uygun olarak karşılamak, Elit Arabuluculuk’nun temel prensibidir. Bu kapsamda, Tarafların ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek hızlı, gerçekçi ve kalıcı alternatif çözüm yolları üretiyoruz.

2500+ Müşteri Danışmanlığı

1800+ Başarılı Vaka

5+ Profesyonel Arabulucu